| irinel01 a întrebat:

Fetelor voua va mai place romantismul?

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Asta sta la baza fiecarei relatii. Daca intr-o relatie lipseste romantismul aia nu se mai numeste relatie, se numeste compromis.Eu si cu iubitul meu avem 3 ani de relatie si inca e romantic cu mine si imi place asta.

12 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Mie una nu, mie imi plac banii.

| raluk27 a răspuns:

Da, romantismul inteligent, nu ala gretos. Si ca fapt divers, a copia de pe net mesaje siropoase si a le trimite iubitei nu se numeste romantism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer o relatie bazata pe sentimente adevarate,pe respect, comunicare, iubire sincera, Cand iubesti esti si romantic. Vrei sa-ti surprinzi partenerul cu gesturi care sa-l faca sa simta iubirea ta, sa-i daruiesti momente speciale.

| Xenya a răspuns:

Da!

| bogdan72 a răspuns:

Pentru ca nu exista intrebare fara troll:
ROMANTÍSM s. n. Mișcare artistică și literară apărută la începutul sec. XIX ca o reacție împotriva clasicismului și regulilor lui formale, care a preluat tradițiile naționale și populare, promovând cultul naturii, lirismul, fantezia și libertatea de expresie. ◊ Ansamblu de aspecte care caracterizează curentul romantic; înclinare spre lirism, spre individualism, spre visare, spre melancolie. ♦ Romantism economic = curent utopic apărut în economia politică, în secolul trecut.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Cel mai mult big grin

| Deliadelias a răspuns:

Uneori da, alteori nu. depinde de situatie si depinde de ce stare am atunci.

| Adeluuuu a răspuns:

Daa!

| TodorMaria1997 a răspuns:

Pai depinde cum il folosesti... Dar in general raspunsul la intrebarea ta este da!

| pufarinaeu a răspuns:

Buna...da da nici prea mult ca strica:*

| Sh_Atat_Ana_1997 a răspuns:

Da!

| zambetcolorat2 a răspuns:

Eu eu nu! este frumos sa ii spui unei fete cat este de frumoasa dar sa nu o sufoci