| Armand0 a întrebat:

Fetelor, vreau să răspundeți cât mai detaliat la întrebarea asta: Ce simțiți când faceți sex? Fizic vorbind, mă refer la actul sexual propriu-zis; ce senzație aveți în timpul penetrării vaginale, atunci când sunteți excitate și faceți sex cu un bărbate de care sunteți atrase foarte tare... Aștept răspunsurile voastre happy

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

''ce senzație aveți în timpul penetrării vaginale, atunci când sunteți excitate și faceți sex cu un bărbate de care sunteți atrase foarte tare''
Senzatie marfa, daca da mai tare in mine aia e tatiwinking laughing

| Justme1997 a răspuns:

Daca esti tu atat de curios, sa știi ca si bărbații pot fi penetrati, deci poti sa testezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o intrebare stupida, sexul nu e ceva mecanic nu poate nimeni descrie asa ceva. Ai gresit site-ul Intra pe fanteziierotice[dot]com