| LovعlyFeelings a întrebat:

Fetelor, vreau sa va cer un sfat...
M`a aparat un baiat in fata unui alt baiat si a inceput sa`mi cam placa de el si de gesturile sale. A aflat acest lucru` si acum ma striga pe nume, imi zice urato, dar culmea, imi zambeste, si, cand ma vede singura incearca sa vina langa mine [ ma urmareste de obicei ]. Prietenii lui vor sa`mi faca lipeala cu el dar eu nu stiu daca ma place laughing)). Eu inca il mai plac, dar gesturile sale au inceput sa fie cam handicapate.Sare fara nici un motiv pe coridor, ia TOATE fetele de gat cand sunt pe langa el, le pupa.
Ce inseamna asta? happy Funda :*.

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna! pai asa e gestruile sunt cam ciudate :-s, dar cu toate acestea cand a aflat ca iti place de el nu te-a ignorat sau nu te-a jignit, deci ii place si lui de tine.Bafta! :*

| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu cred ca te place, iar pe coridor face toate acestea ca sa iasa in evidentawinking Nu ii lasa pe altii sa se bage intre voi. Mai bine vorbeste cu el deschis si afla ceea ce simte pentru tine. Si cine stie thinking Poate iese ceva love struck Bafta!

| Maya_9911 a răspuns:

Ca meriti ceva mai bun decat asta care se uita dupa tot ce are 2 picioare epilate, si poarta fusta! straight face

| OneLifeOneLove a răspuns:

Poate ca te place si face toate gesturile astea din dragoste
ca sa-ti capteze atentia

| Tiiribuuummmm a răspuns:

Sti cum se spune. Cine se iubeste se tachineaza. Pai din moment ce prietenii lui incearca sa iti faca lipeala cu el, logic ar insemna ca el le-a spus ceva gen : ca te place, ca te considera simpatica. Iar pe coridor, cum a spus si Alice, face asa ca sa iasa in evidenta, sa fie observat de tine. Din tot ce ai spus e cam 97% clar ca te place. Incearca, nu ai ce sa pierzi. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercarea moarte n`are happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cunoscut un baiat la o petrecere dar inainte de petrecere cu o luna de zile am vb ft mult la tel si doar la petrecere ne-am vazut pentru prima oara unde am doarmit acolo langa el ma tot pipaia si ma strangea in brate, la inceput am luat-o in gluma, dar a inceput sa-mi placa de el, si adoua zi am emrs cu el la o intalnire unde mi-a zis ca is simpatik. oare la ce sa oferit acndmai zis asta?smugdar vb ft des prin sms si pe facebook sau mess... dar de odata nu suntem ca inainte vb mai putin dc nu maia re credit sadnu stiu oare ma place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii un mare futaci

| Stefy_6923 a răspuns:

Daca pupa toate fetele cred ca sa-r pune cu oricarebig grin