| VeleaDennis15 a întrebat:

Fetelor, vreau să vă întreb ceva: Voi spuneți că banii nu vă interesează când vine vorba de o relație cu un băiat, dacă stați cu el din iubire. Dar, dacă băiatul pe care îl iubiți enorm ar fi sărac, ați accepta să stați cu el într-o cocioabă undeva la munte, într-o zonă izolată, fără să ieșiți vreodată la vreun eveniment, club, restaurant nici nu se mai pune problema? În concluzie: Există iubirea aceea adevărată și imensă, încât oricât de sărac ar fi băiatul, voi din iubire acceptați să stați cu el oriunde, chiar și într-o singură cameră de 3 metri pătrați?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omule atractia fizica nu tine cont de cati banii ai,atractia fizica tine de cum arati, un barbat adevarat nu e sarac ala are minte e smecheras de cartier e destul sa se uite la tine sa prinzi viteza lumini, acei smecheri de cartier atrag fetele si aia nu sunt saraci, mereu fac rost de banii, viata cu ala e o aventura

| Violleta2022 a răspuns:

Da exista, 100%.

| Holiday a răspuns:

Cine e atat de sarac e prost, lenes, indolent, etc. De ce ar iubi cineva o astfel de persoana?!?
E simplu.

| Necunoscut112 a răspuns:

Iubirea aceea adevărată şi imensă oricum nu rezistă decât câţiva ani, într-o variantă optimistă, aşa că e cam greu să te sacrifici ca femeie să stai lângă un bărbat care nu e în stare sau nu vrea... Decât dacă sunt amandoi la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general ai intrebarI patetice rau de tot dar la intrebarea asta e invers
RaspunsuriLe sunt patetice. Nimeni pe lume nu ar sta cu asa cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă eu pornesc de la 0 pentru ceva mai mult în viaţă, să-mi creez un drum înseamnă că nu am stat totuşi degeaba.Am încercat să fac ceva, iar dacă am eşuat am luat-o de la capăt, am mai învăţat ceva şi am încercat din nou.
Înţeleg că nu te-ai născut tu într-o familie avută pe plan financiar şi probabil întotdeauna ţi-a fost ceva mai greu, mai ales la început.Dar este aproape imposibil să nu îţi poţi face un rost în viaţă şi efectiv să nu ai ce pune de mâncare pe masă :j.Atât timp cât nu ai vreun retard mintal, nu suferi de vreo depresie clinică sau alte boli şi ai două mâini şi două picioare şi nu eşti invalid la pat nu văd ce te-ar ţtine legat în casă nefăcând mai nimic.De muncă îţi găseşti oricum, şi doar 8 clase dacă ai şi tot îţi găseşti pentru că sunt multe job-uri şi la ora actuală unde nu ţi se cere vreo calificare anume.Trebuie doar să cauţi.
Deci, în concluzie, dacă eşti apt de muncă şi totuşi tu faci foamea asta spune multe despre tine ca şi om şi nu de bine.

| MihaelG a răspuns:

Da mai există așa ceva! Mai rar in zilele noastre, dar mai există și fete dar și băieți care nu sunt pe interes!

| Doeraxxx a răspuns:

Clar da!
Dacă e iubire e peste tot nu doar in club si in restaurant!

| DB43 a răspuns:

Nu as ascepta daca nu as vedea ca el tinde spre mai mult, gen eu pot sa inteleg ca nu toti pot avea milioane si ca intr-un final ma pot indragosti de cineva care are doar niste surse minime pentru existenta asta pentru mine nu va fi o problema insa daca in situatia data eu o sa o observ ca el nici nu tinde spre mai mult spre un salariu si o cariera mai buna sau ceva de genul da il voi parasi...in multe situatii importa intentia si u rezultatul chiar daca uneori incercind de 10 de ori obtii ceea ce iti doresti.