| anonim_4396 a întrebat:

Fiti atenti va rog! Eu sunt o fata care prietenele imi spun,, lipici la baieti,, deci la gradinita era unul pe nume Mihaita bla bla bla imi placea de el in clasa 1 unu pe nume Mihai atunci vai de mine ce a fost ne intelegeam foarte bine eu fiind dintr-o familie de bogatasi mi-am facut ziua acasa (vila)si am avut cascada de ciocolata toti erau uimiti ne-am distrat in clasa 4 tot de el imi placea dar am vorbit cu el prin biletele dar am aflat ca el ma placea din cauza ca sunt bogata Urasc asta!
in vara m-am dus șa Amara judetul Ialomita si in apa era un baiat ce tot ma enerva se lua dupa mine la sfarsit am aflat ca se numea Mihai
Ar trebui sa fac un fil,, Toti Mihai din viata mea,,
In fine Funny
Insa in clasa 5 s-au schimbat lucrurile Era unu Alex asa ii zicem noi se intamp-lau lucruri de parca destinul ar vrea sa ne apropie Nu radeti! Asa sa continuam si se intamplau lucruri frumoase de parca ne placeam dar noi nu stiam o fata imi zicea ca se uita el ciudat la mine In fine dar lui ii placea de o fata foarte proasta el la fel prost nu stiu de ce imi placea de el Acum este vara si o sa vina scoala voi trece a 6-a ma mai gandesc la el dar ca la un coleg insa acum IL urasc din tot sufletul dar daca lui o sa-i placa de mine si kie nu o sa imi mai placa mereu se intampla asa mai era unu Catalin am stat c el in banca si parca imi placea de el dar urmatoru an nu mi-a mai placut
E normal vreau si eu sa aflu povestea voastra insa fara raspunsuri urate zic si eu comentariul frumos primeste Funda

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Nu te supara pe mine, daca esti bogata nu trebuie sa dai detalii pentru ca oamenii te cred fitoasa.Ok, sa nu te ingrjorezi daca primesti jigniri adresate aspectului tau.Esti pe clasa a 6-a crede-ma si eu am fost mai plinuta in a 6-a putin putin mai slabuta ca tine.In a 7-a m-am apucat de sport 3 luni abdomene si centura (care tremura) cam 10 min seara si la amiaz si vreo 300 de abdomene. Timp de 3 luni, crede-ma am fost complimentata.Acum pot spune ca o duc bine, sexy bombwinking. Aspectul se poate schimba nu-ti fa griji.Insa sa nu fi fitoasa, fi modesta...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne,cat de fitoasa poti sa fii!
Daca ai fi sor'mea, te-as bate in fiecare zi si dupa te-as inchide in dulap pana vin parintii.Si daca le spui ceva, te bat iar.
Fitoasa mica, lasa laudele si site-ul si invata naibii sa scrii, nu de alta, dar ca sa te lauzi totusi frumos.
Dar faza cu "eu fiind dintr-o familie de bogatasi mi-am facut ziua acasa (vila)" a fost maxima! Mai penibil de atat nu se poate! laughing
P.S.: Stii ce inseamna "penibil"?laughing

| BlaaBlaa a răspuns:

Da` ce '' modesta'' esti, ai venit aici ca sa te lauzi ca esti dintr-o familie de bogatasi si ai vila si cascada de ciocolata? straight face Este o chestie penibila, sincer. Nici macar nu stii sa scrii, mai pune si tu mana pe carte. Si ai numai 12 ani si deja te gandesti la iubiri, inimioare, saruturi etc. Esti prea mica, intelege. Vezi-ti de scoala. Si te rog mai lasa fitele astea, ca nu ne intereseaza averea ta. straight face

| anonim333 a răspuns:

Nu mai radeti de ea. Cine zice ala este, da?
Oricum, trebuie sa intelegi ca esti prea mica sa ai iubiti.
Cand o sa cresti o sa intelegi ca acest comentariueste in spre binele tau.

Bafta!happy

| GiGeLVaSiLe a răspuns:

rolling on the floor ce viata amoroasa ai avut pana la 12 ani...Scuze dar DontSpeak are dreptate e chiar foarte penibil laughing la varsta asta iti faci griji de chestiile astea.

| GiGeLVaSiLe a răspuns:

Apropo cine a zis ca esti lipici pentru baieti isi batea joc de tine, serios.M-am speriat cand ti-am vazut poza

| GiGeLVaSiLe a răspuns:

Anonim,acceasi replica o spuneam si eu acum 15 ani...

| Bianca_byby_1997 a răspuns:

Si daca sunt fitoasa va ofticati