| sylar2007 a întrebat:

FITI OAMENI!
Stiu ca traim intr-o lume cruda in care fiecare e,, pe cont propriu’’dar nu incetez sa cred ca totusi fiecare om are totusi suflet. fie ca e femeie sau barbat.Acum 10 ani lumea s-a schimbat, cativa teroristi cu sufletul intunecat au omorat peste 3000 de oameni, avioanele care au intrat in turnurile gemene dar si in pentagon m-au facut sa sufar enorm desi asta se intampla in america si nu ma lovea,, direct’’pe mine.am ascultat pe net ultimile cuvinte ale celor care au murit, am auzit strigatele de disperare a acelor oameni, care erau mame, tati, copii, nepoti si am simtit ca mi se rupe sufletul. poate ca ma considerati un prost sentimental dar eu cred ca aceste sentimente ma fac sa ma simt om.Fie ca suntem in Romania, America, Japonia sau Alaska toti suntem oameni, toti suntem legati intre noi, Dumnezeu ne-a unit. Putem noi sa fim acolo, puteau familile noastre sa se afle acolo, am vazut chipurile oamenilor de pe strada care desi nu erau in turnuri plangeau, sufereau erau disperati…
Nu voi adresa nici o intrebare dar vreau sa va rog sa postati un mesaj care sa aiba legatura ce am spus mai devreme.Nu dau funda pentru ca pentru a fi oameni si a avea suflet nu iti trebuie un premiu.

Răspuns Câştigător
| DeeaUcideVisse a răspuns:

Uite care e faza.Ai pus o intrebare de genu pe TPU... la categoria Dragoste si Sex
oare cati oameni normali exista la categoria asta ...iti spun eu; nici unul;
Pe aici sunt doar troli care nici macar nu fac troling adevarat; niste copii de 10 ani care au auzit si ei de ciclu sex si altele si mai dai de astia care nu stiu ce s-a intamplat acum 10 ani
Nu incerca sa gasesti oameni cu suflet caci nu mai exista astfel de specimene [ mai exista dar mai rar ] acum in 2011 nu exista decat bunatate pe interes.Ce crezi ca posturile romanesti de televiziune au transmis pentru ca le pasa; nu; ei au transmis doar pentru rating [ parerea meawinking ]

Eu una cred ca romanii au profitat de acest dezastru la greu
Din cauza acestui dezastru am intrat in N.A.T.O
Romanii ar trebui sa ii pupe si in cur pe americani pentru asta

* ASTEPT 100000 DE STUPID * laughing

4 răspunsuri:
| sylar2007 explică:

Sunteti oameni fara suflet si fiti siguri ca veti primi ce meritati, a-ti auzit de particele?laughing)vb serios. poate asa veti incepe sa aveti suflet

| sylar2007 explică:

Nu e vb de discovery, uitate la stiri! uitate la filmari! 343 de pompieri au murit incercand sa salveze oameni, 200 de politisti la fel, tu asculti paraziti si te uiti la filme porno si crezi ca esti destept.un sfat iti dau TREZESTETE nu vezi ca nu stii nimic?

| iiConspire a răspuns:

Nam chef sa citesc zic doar DA laughing)

| Infraverde a răspuns:

Ai gresit categoria, imi pare rau de cei care au murit, Dumnezeu sa-i ierte! dar de americani nu, ei au provocat dezastrul