| 111_9849 a întrebat:

Fondul de ten de la oriflame urban shield cum este? nuantele cum sunt. difere mult fata de ceea ce arata in catalog. ma tenteaza fondul de ten. eu nu sunt nici deschisa nici inchisa l fata ca nuanta. sunt medie sa zicem. de ex la giordani mi s potriveste natural beige. dar l acest fond d ten nuanta natural beige pare inchisa rau in catalog. deci v rog un rasp. ce nuanta s.ar potrivi pentru un ten mediu, nuanta naturala:d fundaaaaaaa

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Til bagi in cu.r si apoi ne spui si noua daca e natural. si mai ales giorgani il bagi in **** pana iti iese spuma.

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Eu zic sa incerci fond de ten de la AVON, e foarte bun, e 250 de mii,
dar iti ajunge foarte mult timplove struck
e intr'o stikluta cu kapak negru, si pulverizatorhappy
funditabatting eyelashes? te pup

| babyblue23 a răspuns:

Buna.Sfatul meu este sa nu iei de la oriflame.Am patit-o rau din cauza fondului de ten d l firma aceasta.Mi-au iesit tot felul de bubite pe fata si abia dupa 4-5 luni mi-au trecut.Parerea mea este sa optezi pentru Avon.Are niste fonduri de ten foarte bune.Si pentru a fi sigura ca vei gasi culoarea potrivita, cere o mostra inainte cu nuanta"natural beige". Succes