| soffie a întrebat:

Nuanta dark beige la fondul de ten Giordani Gold, este la fel de inchisa precum arata in catalog?

2 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Este mult mai inchisa, eu folosesc mereu natural beige la fond de ten, si mi-am luat unul de la giordani si regreeeeeeet pentru ca e foarte foarte inchis, si apoi de curiozitate am facut comanda la mostre la celelalte nuante si nuanta buna pentru tenul meu era a2a cea mai deschisa, iar eu am tenul inchis la culoare, deci sunt foarte inchise nuantele, ala dark beige cred ca e bun pentru afroamericani sincer...mi-am facut comanda de mostra si ziceai ca m-am dat cu nutella pe fata, atat de inchis era...

| Avon_Anna_1980 a răspuns:

Chiar daca sunt lider avon folosec si produse oriflame. Daca tenul tau este uscat, da, iti recomand un fond de ten giordani deoarece este foarte uleios si fata ta va fi ca un felinar. daca ai tenul gras iti recomand ever leasing tot de la oriflame.este foarte bun si acopera perfect si iti ramane tenul mat.nu este scump, chiar mai ieftin ca giordani.si nunatele nu sunt ca in catalog.in catalog sunt intotdeauna mai inchise decat in realitate.eu iti spun asta ca m-am pacalit, am zis sa nu imi cumpar nunanta cea mai inchisa dar rau am facut.deci o poti cumpara ca nu este foarte inchisa asa cum iti arata in catalog. sper ca ti-am fost de folos.