| Hamed134 a întrebat:

Fosta se uită tot timpul la ce postez pe Instagram Story, și e ciudat fiindcă e mereu printre primii, credeți ca înseamnă ceva?

Răspuns Câştigător
| InfoManiac a răspuns:

Depinde de cât timp sunteți despărțiți și din ce motiv v-ați despărțit. Poate că îi e dor de ce ați avut voi doi sau poate pur și simplu crede că a făcut o greșeală, sau poate că(și te rog să nu te superi pe mine) se poartă ca oricare alt prieten însă ție ți-e dor de ea și subconștientul tău face mare caz din chestia asta.

| Hamed134 explică (pentru InfoManiac):

Nu am de ce să mă supăr.
Și eu m-am gândit că e normal ca prietena sa mă urmărească și m-am gândit și că subconștientul face mare caz din prostia aia care nu înseamnă nimic.
Mersi mult!

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Eh e normal.Ii pasa inca sau e curioasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva normal, de ce te-ar mai interesa daca-i fosta?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi ori e normal, ori n-ar trebui să îl intereseze că e fosta? Aşa cum e interesată ea de ce face el, aşa e şi el interesat de ce ea îl mai urmăreşte.

Răspuns utilizator avertizat