| Fericire04 a întrebat:

Fostu ( pentru care am fost prima iubire, adica prima relatie serioasa) mi-a spus ca actuala lui prietena e sa-i tina de urat.happy Exista sanse sa ma mai iubeasca chiar si dupa 1 an de la despartirebatting eyelashes. Ce credeti, baieti, dupa voi >thinkingbatting eyelashes

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Îți pierzi timpul de pomană. Omul a trecut de mult peste - e cam cazul să faci și tu asta.

Salutare.

| mona a răspuns:

Sunt fata dar iti pot spune ca iti faci iluzii desarte

| IMC90 a răspuns:

Depinde care a fost cauza ''divortului''

| Ana_4223 a răspuns:

Mai sa nu spunem niciodata niciodata depinde in ce circumstante v-ati despartit depinde cum ati ramas dupa relatie, si cum sunteti in prrezent. daca ati ramas buni prieteni nu era ceva anormal sa iti zica asta, iar daca ati ramas intr.un fel amici sunt 2 posibilitati: 1.sa iti demonstreze ca nu esti singura fata cu poate fi si in acest caz este posibil sa mai simta macar o atractie sau poate ceva mai mult ca. trebuia sa-mi spui care a pus capat relatiei. ori 2. a zis-o fara nici o intentie ti-a zis-o cum ar fi spus-o oricarui prieten..acum doar el stie cu ce intentie a spus-o sau daca a spus-o cu vreo intentie.scuze ca am comentat dar am vrut sa-mi spun si eu parerea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Nu sunt băiat, dar îți dau un sfat. Nu-ți face iluzii aiurea pentru că nu se merită. De ce? Pentru că dacă te-ar fi iubit, acum era cu tine de mână, nu cu ea. Analizează singură situația și-ți vei da seama singură de cum stau lucrurile. Baftă!

| CupY a răspuns:

Depinde de ce v-aţi despărţit. În mare parte dacă stă cu o fată să-i ţină de urât ce doreşti să-i iei tu locul fetei să-i ţii tu de urât?
Există şanse să te iubească, însă sfatul meu este să treci mai departe. Dacă nu a ţinut odată de ce va ţine acum relaţia?

Se zice că un om credincios în cele mici este şi în cele mare, iar eu cred că un om iubitor în cele mici iubeşte şi lucrurile cu adevărat importante.

Uite un articol frumos:
http://www.forum4you.ro/......-adevarat/

| Crisss22 a răspuns:

Nu sunt baiat dar nu cred ca te mai iubeste daca el este cu ea acum si nu c tine eu asa cred daca era cu tine acum insemna ca te iubeste.