| suntsincer a întrebat:

Oare exista o fata care sa ma iubeasca la fel de mult cum o iubesc si eu pe ea, o fata care sa si doreasca o relatie serioasa?

8 răspunsuri:
| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Buna! happy
Sigur ca exista si fete capabile sa iubeasca cu toata inima lor si care sa isi doreasca o relatie stabila.
Dar pentru a spera ca vei primi iubirea si devotamentul unui alt suflet trebuie sa fii acela care ofera inima lui fara sa astepte un raspuns in schimb. Tu indragosteste-te nebuneste de ea, iar sinceritatea ta (#suntsincer) ii va arata ca o iubesti la fel cat te iubeste si ea pe tine. happy
Sper ca te-am putut ajuta...

| R3sPeCt a răspuns:

Salut! si eu imi puneam des aceasta intrebare! Eram plictisit de aceleasi curve, alea care aveau in cap numai distractie, discoteci si shopping iar cand era vorba sa isi faca o familie sau un viitor raspundeau: Vreau sa imi traiesc la maxim viata.Acum o luna, am cunoscut o femeie(e mai mare ca mine cu 10 ani) si am iesit, ne-am simtit bine pana ne-am indragostit 1 de altu! Acum suntem impreuna si ne simtim foarte bine..Concluzia e ca trebuie sa cauti, sa ai rabdare si sa speri ca vei gasi acea fata cu care sa te simti bine..ciao

| Sociopat a răspuns:

Mereu e una care te place insa tu nu o bagi in seama pentru ca nu esti atras de ea.

| neutrino a răspuns:

In adolescenta putei spera la asa ceva. Acum esti major si trebuie sa accepti adevarul.

| Crucified a răspuns:

Nu.

| piticelm a răspuns:

Daca nu te-ai mai gandi doar la sex, daca nu ai lua o fata care umbla din floare in floare tu stiind asta, probabil ai gasi ceea ce iti doresti.Va plangeti dar tot la pocnitori va uitati,pentru o luna in care sta cu tine,asta daca ai bani,poti pierde o fata serioasawinking fa un experiment, fa-te bolnav, suparat, sau nu stiu. ceva de rau, sa vezi cui ii pasa de tine si atunci iti dai seama si cum este fata happy

| suntsincer explică (pentru piticelm):

Eu nu ma gandesc doar la sex. Desi am doar 18 ani am avut relatii si de un an jumate'. De exemplu ultima mea prietena cu, care am stat 5 luni mi-a spus cand ne am combinat k este virgina si ca nu o sa facem sex si nu m a deranjat acest lucru si cat am stat cu ea nu am inselat o niciodata. ne am despartit din alte motive...

| 69dacăvrei a răspuns:

Exista!
Asteapta ca va veni cand te astepti mai putin.