| cery a întrebat:

Fostul meu prieten imi tot zice ca sunt geloasa pe el
, dar eu nu sunt...imi zice ca m am smecherit
a vb foarte urat cu mine intr o seara
ne am despartit si a doua zi el incerca sa ne impacam...
tot incearca sa trimita massuri cu ce faceti
isi pune amicii sa intrebe daca am un iubit...
voi ce ziceti?thinking

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cery, am spus-o si o mai spun odata.Baiatul asta nu te meritawinkingEste prea gelos.Si mai ales ca face ce vrea cu tine.
Azi spune ceva, maine alceva.Nu merita.Sunt multi baietii pe aceasta lume.Stiu ca u il iubesti si ca iti va fi greu sa il uiti, dar e mai bine asa.Si pentru tine si pentru elwinking
Cauta pe altcineva.Care sa nu faca misto de tine si care sa te iubeasca cu adevarat!winking
Papa si mult succes!love struck

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Naive mai sunteti. Tu mai inca 3 intrebari cu prietenul tau. Ce vrei de fapt?

nony
| nony a răspuns:

Noi zicem cam ce vrei tu sa auzi.happy.ca nu merita, e un nesimtit, intr-adevar, se inseala cand zice ca esti geloasa pe el.si de fapt tu nu te-ai smecherit.esti aceaisi fata naiva si sensibila care erai si acum 2 ani...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca nu te respecta inseamna ca nu te merita, viata merge inainte, sunt baieti destui... O relatie se bazeaza in primul rand pe incredere, respect reciproc, devotament, comunicare, raspunde tu la intrebarile astea si pe urma trage concluzia necesara...

| PauLa.M a răspuns:

Este interesat de tine dar nu stie sa te aprecieze, cine te iubeste nu te raneste happy

| sorin a răspuns:

Trist moment.

| cristi27 a răspuns:

Eu zica ca un om care nu te respecta nu merita nici un pic din atentia ta, eu nu zic sa nu te impaci cu el, dar gandeste-te ca poti crea un precedent si poate sa te mai injure si altadata.Sant o gramada de baieti, ai de unde alege cauta pe cineva care sa te merite...parerea mea. pup si ai grija de tine bafta multa

| claudiu1818 a răspuns:

Ce nevinovate sunteti voi fetele