| Zoexyw1234 a întrebat:

Hey! Am o întrebare laughing Eu și cu prietenul meu ne-am despărțit acum 2 luni si de o luna e cu alta fata si din aceasta cauza ne-am despărțit făceam peste cateva sapt un an... Faza e ca s-a dus la ea doar a ma face pe mine geloasa si pe fostul ei. am impresia ca pun la cale un planlaughing) eu încă mai tin la el.
Inca ma mai suna (fostul) dar eu ii închid si ma suna cam de 4 max pe saptamana.
Intrebarea mea este daca mai am vreo șansă sa ne mai impacam, daca el oare mai tine la mine. O fata mi-a zis ca dupa ce o sa se desparta de ea o sa ma uite si pe mine și pe ea.e adevărat? El m-a iubit f mult si a zis ca nu m-ar lasa niciodată laughing voi ce ziceți? Va rog răspundeți si va mulțumesc ca ati citi pana aici!:* DAU FUNDA happy ma scuzați de greșelile pe care le-am mai făcut

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilarisme... poti sa te impaci cu el dar asta nu e relatie serioasa. Un om matur nu se desparte de o persoana si apoi se joaca cu sentimentele ei, fiind cu alta. Daca vrei sa ii faci jocul, fa-i-l, dar e o situatie ciudata. Si apropo, un om care nu se tine de promisiuni, nu e un om sincer. A zis ca nu te va lasa niciodata si indiferent daca va veti impaca, totusi, logic, te-a lasat balta o data si s-a "pus" cu alta

| Pojega_Mihai-Cătălin_1977 a răspuns:

Nu cred ca ar mai merita sa te împaci cu el.Chiar dacă încerca să te facă geloasa, ignora-l.Pe om îl doare cel mai tare când îl ignori.Lacul e plin de pesti

| Gabriela567 a răspuns:

Daca ai zis ca inca te suna, e foarte probabil ca inca sa mai aibe sentimente pentru tine, dar in același timp ai zis ca v-ați despărțit din cauza unei alte fete.E cam complicat, dar sfatul meu este sa ii ignori apelurile un timp sau daca îți trimite mesaje, ii răspunzi sec..cu,,ce vrei" sau mesaje de genul. poți fi sigura ca o sa mai insiste. poate nu imediat dar o sa o facă iar daca iti va spune sa va vedeți, accepta si surprinde-l face to face ar trebui sa te comporți cu el ca si cum ar fi un gunoi in fata ta, fii reawinking asta o sa il enerveze si o sa te vrea si mai mult.Demonstreaza-i intr-un fel ca ești mult mai buna decât noua lui iubita.Eu asta as face.Te pup!