| cristeamadalina a întrebat:

Fostul meu prieten mi-a spus sa numai fiu suparata din cauza despartirii noastre( el a pus punct, spunea ca nu suntem potriviti...eu aveam 18 ani si el 14 ani dar iubirea nu tine cont de varstasad. Chiar azi imi spunea ca am multe sanse sa gasesc pe cineva ca sunt mai mare ca el, dar eu tin la elsadprimul meu prieten el a fost, am fost impreuna 8 luni:-

7 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Ori esti urata, ori proasta, ori ambele... mai iesi in lume si o sa-ti treaca

| Geo17 a răspuns:

WTF? Tu 18 el 14?
Mai taie din ele dale dreqului!

| vasic a răspuns:

Da unde n-as fi avut eu la 14 ani prietena de 18. Fata draga, imi pare rau pentru tine da nu stii ce vrei in viata. Pai tu la 18 ani stai sa cresti un mucos de 14? Rar mi-a fost dat sa mai aud asa ceva.

| Elvena a răspuns:

E adevarat ca iubirea nu are varsta, dar atunci cand diferenta de varsta nu e atat de proeminenta. Tu esti majora, el nici macar nu s-a dezvoltat complet. Se simte inferior, si logic ca nu doreste sa continue cu o relatie in care se simte stanjenit. Cred ca are dreptate, mai ales ca la 14 ani ai lui nu cred ca e cine stie ce mare dragoste. Lasa, ca mai sunt si alti oameni in lume.

| AraabMuzik a răspuns:

Have sex.Serios,chestia asta chiar intareste relatiile laughing

| cristeamadalina explică:

De ce credeti ca imi spunea sa imi gasesc pe altcineva cand el stie destul de bine ca tin la el, dar din pacate numai putem fi impreuna niciodata:-