| CosminME a întrebat:

Funda! Am o problema cu un Nokia N79, a fost adus din italia, nu stiu daca e decodat sau nu, dar mi-a mers cartela de orange o vreme, apoi mi s-a stricat soft-ul si imi da erori de genu ca nu am destula memorie ( dar telefonul este gol), am instalat Nokia ovi... i-am dat reinprospatare la soft dar degeaba! Scuzat rubrica!

1 răspuns:
| cataf10 a răspuns:

Vezi instaleaza alt soft sau dul la un magazin unde se repara telefoane ca iti spune el mai exact ce e de facut. funda?