| Cineva_1522 a întrebat:

Fundahappy Buna tuturor.tocmai mi-am cumparat un Nokia 5310 X. M. si vreau sa-mi descarc jocuri pe el"happy Problema este ca nu stiutiu ce jocuri! Am cautat pe tot feluri de site-uri de jocuri pentru telefon. dar nu prea sunt jocuri tari.Imi puteti spune va rog niste nume de jocuri care va plac mult...Sau de ce nu niste site-uri de unde pot downloada jocuri pentru telefon!(ps am cablu de date) Ms(scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| QueenofLove a răspuns:

Buna.uite un site care te poate ajuta cu descarcare jocurilor.http://gallery.mobile9.com/c/java-softwares/1/ Ce fel de jocuri nu pot sa spun ca poate nu avem aceleasi gusturi dar te asigur ca nu sunt virusi.pe acest site gasesti si teme, poze s.a