| danieluta a întrebat:

Nu am gasit cablu de date pentru motorola ex 115.Am cumparat unul pentru nokia, dar nu il recunoaste.USB-functia nu este permisa. Vreau sa descarc jocuri. Ajutati-ma va rog

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu merge cablul de date de la alt telefon! Uita-te cati pini are! Cauta cablu de date ca fara ala nu poti! Sau cumpara o cheita bluetooth (daca nu ai la pc )si conecteaza-te la pc prin bluetooth!
Descarcarea este mai lenta prin bluetooth dar iti faci treaba! Succes!