| xXx_6966 a întrebat:

Funda... Ce subiecte ar trebui sa abordez la o intilnire.Nu ne cunoastem prea bine.nici eu nici ea nu suntem prea vorbareti,, cand ne intalnim pur si simplu nu avem despre ce vorbi. poate imi dati oi niste idei.

Răspuns Câştigător
| blabla5532 a răspuns:

Pai, incearca sa eviti subiectele urmatoare: manele, batai, sex, bautura, droguri (in cazul in care e prea mica), si chestii din astea, mai badarane in ochii lor. Spui ca nu e prea vorbareata, pai trebuie sa ii castigi increderea, sa se simta in largul ei, intreab-o mereu despre lucruri frumoase, amuzante, scoala, prieteni, profesori, muzica, flori (neaparat), animale, prietenele ei. etc. Fa-o sa depaseasca timiditatea sau orice o impiedica sa iti vorbeasca la fel ca unui iubit. La randul ei te va intreba probabil aceleai lucruri, deci ai un avantaj. Dupa ce v-ati cunoscut e mai usor si sfatul meu e sa va plimbati, du-o la o vata de zahar, un loc care iti place tie, un loc cu amintiri hazlii unde ii poti povesti. Apoi totul vine de la sine.
Succes

1 răspuns:
| perryornitorinca a răspuns:

Pai incearca sa ii spui ca sa imbracar frumos,iti plc cum sa machiat/parfumu, vb despre lucruri haioase...fa-o sa rada, sa se simta bine... poate ca saruta bine