| Andreyutza_1186 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din scoala.Eu sunt in clasa a8a el a 10a.Ne intalnim in fiecare zi.Ne salutam, si, atat.Nu avem subiecte de discutie.Am id-ul lui dar vorbim cam odata la 3-4 zile si nu avem subiecte comune. Ce ar trebui sa fac? Cum ii pot atrage atentia? Ce subiecte de discutie sa mai abordez? L-am intrebat odata daca l-a vazut pe dirigul sau9a fost o minciunica:d eu nu il cautam, doream doar sa vb cu el). Atunci a fost unica data cand am vorbit inaafara messengerului.Inafara de asta, doar "buna". Ne cunoastem de putin timp.De 2 saptamani:d Deci? Idei?:d

1 răspuns:
| Yoana a răspuns:

Draga mea subiectele de discutie vin de la voi. nu trebuie sa planuezi nimic ca atunci nu vei purta o discutie cu el. intreba-l si tu cum mai merge cu scoala povestete-i si tu.dar intai incearca sa afli mai multe despre el de la priteni comuni sau intreaba colegii tai ai luithinking afla ca ii place ce nu ii place. si vorbeste cu el pe mess happy. bafta :*