| Dăăqueen008 a întrebat:

FUNDA! Cine ma poate ajuta cu niste sfaturi legate de ACEASTA CATEGORIE sa imi dea va rog mesaj in privat si ii dau funda la sfarsit. Cineva care se pricepe va rog.

14 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Am sa-ti stau mereu la dispozitie si sper sa fie intotdeauna cu folos.

| Oana92 a răspuns:

Teoretic toti isi pot da cu parerea. Daca vrei raspunsuri in privat, alege tu cui trimiti intrebarea, dintre cei care iti par ca raspund okwinking

| Dăăqueen008 explică (pentru Oana92):

Ti-am trimis si tie daca ai timp si ma poti ajuta :*

| ywar a răspuns:

Sunt Dr Love si poti apela la mine. Cu mine poti! Cheama-l pe Cristi! happy

| ywar a răspuns:

Pune intrebarea aici! D-aia suntem toti pentru unu!

| Dăăqueen008 explică (pentru ywar):

Am mai pus-o si nu e ok. Am nevoie sa discut cu cineva in privat.

| ywar a răspuns (pentru Dăăqueen008):

Trimite-mi mie.

| Dăăqueen008 explică (pentru ywar):

Ti-am trimis.

| evelinna01 a răspuns (pentru Dăăqueen008):

Ti-am dat mesaj in privat, daca vrei ajutor, dar sa-mi zici problema mai intai.

| Dăăqueen008 explică (pentru evelinna01):

Nu imi permite statusul de membru junior sa iti raspund!

| evelinna01 a răspuns (pentru Dăăqueen008):

Nici sa-mi trimiti prin felicitare?

| Dăăqueen008 explică (pentru evelinna01):

Ba da, am trimis

| pufulescu a răspuns (pentru Dăăqueen008):

Daca sfetnicul tau este ywar ai sa faci sex pe la 30 de ani si atunci doar normal, si in pozitia misionarului!