| Neymar a întrebat:

Funda! Cum se numesc chestiile alea ce poarta la gat jucatorii in clipul acesta http://www.youtube.com/watch?v=1Xm62zQJTJ0? Doresc sa achizitionez si nu stiu cum se cheama :(

2 răspunsuri:
| aTi a răspuns:

Auzi masti ninjalaughing) Se numesc cagule.

| helena9206 a răspuns:

Astea sunt gen masti ninja, se folosesc si la ski, cand e foarte frig afara. Le gasesti la orice magazin specializat in articole de ski, sau la intersport, daca ai unul in apropiere, la sectia de ski sau shpci si manushiwinking