| YukyTsukiyomi a întrebat:

FUNDA!
De curand m-am imprietenit cu un baiat foarte dragut pe care il placeam de multa vreme...Si stiu ca si el ma place pentru ca mi-a spus.Chiar il placeam foarte mult foarte dar foarte mult, insa acum de ceva timp parca nu-mi mai place deloc.
Nu stiu ce s-a intamplat, probabil ca isi bateai joc colegii dar nu sunt genul care sa ascult ce spun altii si sa ma intereseze.
Mi se pare ca spune lucruri dragute cu prea multa usurinta (ne cunoastem de 2 sapt) si face cam tot ce mi-ar place mie un baiat sa faca, imi spune exact lucrurile la care ma gandesc si vorbesc foarte usor cu el chiar daca ne cunoastem de un timp scurt.
Dupa cum am mai spus chiar daca face cam tot ce mi-ar place mie parca ma enerveaza..acum si nu stiu de ce.Se comporta foarte frumos si face totul pentru mine, dar dupa cum am mai spus nu-mi mai place.

Ce s-a intamplat/De ce nu-mi mai place si Ce as putea sa fac?

7 răspunsuri:
| Rutty a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa vezi cum se comporta cu alte fete.
Daca este la fel de dragut.
Unii baieti se dau la mai multe fete, iar dupa aceea o alege pe fata care il vrea [mie nu-mi plac genul asta de baieti].
Daca tu esti singura cu care se poarta atat de frumos, atunci numai pe tine te place, restul sunt doar in trecere/colege. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va face cineva proaste nu va convine( evident, nimanui nu-i iar place) daca va face frumoase tot nu va convine.Acum ce e de facut? Nici voi nu stiti daraminte ala care se da la voi

Răspuns utilizator avertizat
| Radu921 a răspuns:

In orice relatie se mai joaca si teatru si unii chiar se pricep dar nu dureaza la infinit asa ca mai acordai ceva timp in care sa mentii relatia la acelasi nivel fara implicari. Daca e ceva putred musai iese la iveala. Mai tine-o asa vreo doua saptamani, e imposibil sa nu realizezi ce nu merge.

| TheUltimaTeHack a răspuns:

Da complicate is femeile din ziua de azi

| Kiss1999 a răspuns:

Ai innebunit? Cum naiba sa nu-ti placa de el! Adica, sa fim seriosi:iti spune lucruri frumoase, telepatie(ziceai ca spune lucrurile la care te gandeai). Dar daca tu simti ca nu mai esti atrasa de el, inseamna ca ai senzatia ca te preseaza, ca nu te simti prea comod cand iti spune PREA multe lucruri dragute. Ce ai putea sa faci? Atunci cand iti mai face complimente in exces, poti sa-l intrerupi, zicandu-i ca tu stii ca te place si ca nu mai trebuie sa-ti demonstreze asta incontinuu. Succes! happy

| Unkown_Unkown_1994 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa te saruti cu el asa ve-ti fi impreuna.