| Xangel a întrebat:

Funda! Eu am prieten de doua luni si il iubesc, dar fostul meu prieten imi spune sa ma intorc la el pentru ca ma iubeste si s`a schimbat nu mai e nesimtit. Prietenul meu locuieste in alta localitate iar eu seara ies cu prietenii mei si cu fostul meu prieten.
Asta inseamna ca imi tradez prietenul? Pentru ca ex-iubitul meu inca se da la mine si vorbim la telefon dar nu am de gand sa ma impac cu el desi el la asta viseaza. Sa ii spun iubitului meu despre asta sau nu?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

In mod normal ai un prieten si ar trebui sa te bucuri de aceasta relatie fara sa-l mai incluzi si pe fostul prieten. Numai ca psihologia feminina creeaza mereu surprize ca si in cazul tau, unde se "vede" ca inimioara ta nu ar zice nu unei noi aventuri cu fostul, macar de dragul trecutului si pentru a vedea daca mai e sau nu nesimtit. Pana te hotarasti ce si cum faci, mai bine nu discuta subiectul cu actualul iubit. Oricum felicitari pentru faptul ca esti iubita in acelasi timp de doi baieti.

4 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

1.Nu iti tradezi iubitul
2. Spune-i

| alealexuta a răspuns:

Da

| Anemarrie124 a răspuns:

Eu zic sa nu-i ascunzi nimic prioetenului tau, poate din cand in cand va veni si el sa iesiti cu toti.Iti spun eu nimeni nu se schimba.Eu sic sa nu iesi prea des cu fostul deoarece nu e normal, ocazional e cel mai bine.
P.s nu trebuie sa ai secrete fata de iubitul tauhappy
O zi frumoasa!

| Dienuttza a răspuns:

Ar trebui sa'i sp actualului tau prieten desprea asta s-ar putea sa vorbiti si sa va ajutati unul pe altu! Daca tu nu mai simti nimic pentru fostul prieten acum incurand dupa gesturile care le face vei simti inapoi. si nu cred ca s-a schimbat acum ca nu mai e nesimtit. odata ce a fost si sa comportat urat cu tine se va comporta in continuare!happy Sper ca te'am ajutat