| GeorgeFellinLove a întrebat:

Funda! M-am indragostit de o fata cam in clasa 1 si acum sunt a saptea (acum am 14 ani) si anul asta a venit o fata noua in clasa o cheama Rora (e fiica directoarei).si am inceput sa o plac mult.In fine pe cealalta fata(monica) o placeam pana am pus-o sa aleaga intre mine si alt baiat (cel mai bun prieten al ei, care se cam dadea la ea) si i-am spus ca daca nu alege eu renunt si a zis ca nu poate sa aleaga.Si am renuntat (trebuie sa stiti ca pana atunci ei doi aproape ca au fost impreuna dar ea l-a refuzat cand a descoperit ca ma "iubeste" dar ca sa o oftic (eu nu stiam ca ea l-a refuzat ) am iesit cu o fata din alta clasa..., si dupa asta am pus-o sa aleaga si ea l-a ales pe Catalin (prietenul ei ))deci am renuntat.si acum am descoperit ca ea ma iubeste cu adevarat, dar e sub "lesa" lui catalin a devenit atasata de el si e ca un frate in fine Rora e perversa si imi place foarte mult ma distrez cu ea ma mai "atinge" (nu va ganditi la genul ala de atingeri)Oare pe cine sa aleg? Cam intortochiat nu? Funda pentru cel care ma scoate din incurcatura!

Răspuns Câştigător
| GirlLăvHell a răspuns:

Alege pe Rora, cealalta daca te iubea cu adevarat te alegea pe tine si-l uita pe ala.

| GeorgeFellinLove explică (pentru GirlLăvHell):

Am uitat sa spun ca nu stiu daca Rora ma place... am auzit de la niste fete (cand erau in vestiar; e exact langa clasa noastra ) ca ziceau Rora si George si alte chestii de genul... deci e o posibilitate. Multumesc ca te-ai deranjat sa raspunzi la o intrebare la o ora ca asta FUNDA!

| GirlLăvHell a răspuns (pentru GeorgeFellinLove):

No problem ...Doar am vrut sa te ajut big grin

6 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

E anapoda,nu ar fi trebuit sa o pui sa aleaga, la ce rost? Ai atat de putina incredere in tine incat sa nu fii de acord ca ea sa aiba un cel mai bun prieten? Serios acum, nici tu nu ai fi ales-o pe ea daca tear fi pus sa alegi intre prietenul tau si ea (orice ai spune, stii ca nu ai fi ales). Mai bine o iei pe Rora si pe Monica o lasi in pace, o sa-i fie mai bine cu Catalin

| syd a răspuns:

Perversa. Ce pretentii mai ai la 14 ani.

| croitoru92 a răspuns:

Poate ar trebui sa iti indrepti atentia spre Rora si sa o cuceresti. Cealalta fata daca te iubea te alegea pe tine de prima data fara sa se gandeasca.

| LoveToPlay a răspuns:

Alege-o pe fata care iti place tie si care te face sa zambesti...