| danky a întrebat:

Funda: Sal la toti de aproape o saptamana m-am despartit de prietena mea in primele zile nu aveam nimic acum ma cam luat mi se pare ca asa de greu trec peste nu stiu ce sa fac cu ea nu vreau sa ma mai impac nu stiu daca ati fost si voi in situatia ca liveu va schimbat si cautati numai cearta asa ceva s-a schimbat si ea si nu stiu ce sa fac sa trec mai usor peste sad eu sunt in italia si ea in ro acum de craciun cred ca merg in tara si o sa stau in sat cu ea aveam aproape 2 ani impreuna am facut multe dar acum nah nu stiu ce sa mai zis cu ea nu vreau sa ma mai impac pentru ca stiu ca nu o sa se schimbe cum a fost sau macar sa nu mai caute cearta si e si foarte incapatanata inainte nu era asa si stiu ca nu o sa se schimbe pana nu o sa ma piarda si eu am fost in situatia ei si pana nu mi-am pierdut prietena nu m-am schimbat si nu cred ca o poate schimba altceva nu stiu ce sa mai fac sad help plsss fara caterinca plss vreau raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| тecнιннιlα a răspuns:

Dc vrei s`o schimbi? Accepto asa happy. Daca s`a schimbat in rau si vrea ea sa se schimbe atunci ajut-o. are nevoie de tine pentru asta. Dar daca ea nu vrea n`ai cum e decizia ei. Daca o iubesti si daca si ea te iubeste spun ca mai bine va impacati (daca puteti). Nu mi se pare nimic mai dureros decat sa se desp 2 pers care se iubesc dar nu pot fi impreuna sad. ti-am povestit... ca eu sunt cu un baiat pe net si ne certam intr`una s`a schimbat in rau. dar nu pot sa-i fac nimic n`am cum si stiu ca ma iubeste si inkerk sa rezist asa. si sper sa nu ajung la decizia ta :-

3 răspunsuri:
| тecнιннιlα a răspuns:

Waw si scriesem cam dublu decat o aparut aici. (nu`ti mai scriu ca habar n`am ce am scris inainte). Scz happy Ideea e sa o ajuti (DACA VREA SA SE SCHIMBE, in nici un caz asa.) Are nevoie de tine. Chiar crezi ca faci bine despartindu`te de ea doar pentru ai da o lectie si a o schimba? Te doare enorm cand faci asta si aici gresesti. Nu sunt in masura sa te critic, dar iti spun atat. Gandeste`te bine si nu lua o decizie pripita pe care s`o regreti pe urma enorm sad. E pacat. Succes vz cf sigh bb :*

| тecнιннιlα a răspuns:

N-ai pentru ce. Sper sa reusiti sa va intelegeti. Sper sa reusesc sa ma inteleg si eu din nou mai bine cu baiatul cel iubesc... Ai grija de tine nb bb:*.

| danky explică:

Ms mult mai facut sa-mi schimb parerea o sa vad ce pot sa fac