| xXx_6966 a întrebat:

Funda! Salut. am o problema cam dificila.si nu stiu ce sa fac.deci sa va povestesc. mie imi place de o fata cu 2 ani mai mica decat mine. vorbim,, ne intelegem de minune.inca nu am intrebat'o daca vrea sa fie cu mine. dar e ceva la mijlok! imi place si de alta fata.merge vorba de fosta mea prietena care am iubit-o foarte mult. drept ca ne'am despartit din vina mea.au trecut 2 ani de la despartire si cred ca am o shansa sa ma impac cu ea.am intrebat'o daca ma place si a spus ca nu. dar am facut un test si testul a aratat ca ma place.si un prieten tot mi-a spus ca ma place putin...acum nu stiu ce sa fac.sa ma impac cu fosta sau sa am o relatie noua cu o prietena buna?

2 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Crezi ca daca o sa te impaci cu fosta, o sa tina relatia? Daca da, impaca-te cu ea. Cat despre fata mai mica, intreab-o daca te place.
E imposibil sa le iubesti pe amandoua...

| botyk_1544 a răspuns:

Sa ai o relatie ca noua prietena e mai sigur fosta nu te mai place:p funda?