| xXx_6966 a întrebat:

Funda! Salut. am o problema cam dificila.si nu stiu ce sa fac.deci sa va povestesc. mie imi place de o fata cu 2 ani mai mica decat mine. vorbim,, ne intelegem de minune.inca nu am intrebat'o daca vrea sa fie cu mine. dar e ceva la mijlok! imi place si de alta fata.merge vorba de fosta mea prietena care am iubit-o foarte mult. drept ca ne'am despartit din vina mea.au trecut 2 ani de la despartire si cred ca am o shansa sa ma impac cu ea...acum nu stiu ce sa fac.sa ma impac cu fosta sau sa am o relatie noua cu o prietena buna? mentionez ca fosta prietena la moment nu are prieten.

4 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Pai inceaarca ceva nou.Si oricum daca o intrebi si refuza te poti impaca cu fosta. Orice ai face BAFTA si iti tin pumnii.

| cяιss a răspuns:

Hei.pentru una din ele trebuie sa ai sentimente mai profunde ca pentru celalata.gandeste-te bine si pune-ti gandurile in ordine.gandeste-te pe cine placi mai mult si cu cine crezi tu ca ai fi mai fericit.

| tpb a răspuns:

Reimpaca-te cu ea ca e mai bine.Mai intai intreab-o daca mai e suparata pe tine.

| andreea21_9636 a răspuns:

Buna.te aflii intr-o situatie cam dificila dar care are solutie.acum tu trebuie sa faci ce iti spune inima. daca inima iti spune sa te impaci cu fosta fa-o dar trebuie sa iti asumi si riscul ca e posibil ca si prietenei tale cea mai buna sa ii placa de tine si sa nu fi avut curajul sa iti zica.in locul tau eu as fi impreuna cu prietena mea cea mai buna. sper ca te-am ajutat cu ceva:Xfunditaa?