| AndraAlee a întrebat:

Fundita! Credeti ca intr-o relatie fata trebuie sa fie mai mica decat baiatul sau mai inalta?

9 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

E irelevant.Lui Tom Cruise crezi ca-i este rusine ca-i mai scund ca nevasta-sa?! E sexos si o stie, il doare la basca de stereotipurile voastre.

| Candice a răspuns:

Buna. Eu cred ca fata ar trebui sa fie mai mica de inaltime ca baiatul, gandeste-te ca daca ar merge la o cina, si isi ia pantofi cu tocuri nu s-ar vedea prea bine. Daca ei se iubesc si nu ii deranjeaza asta ce mai conteaza?happy

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

PAi cu varsta nu am o problema[fata poate fi mai mare decat acel baiat...si invers] dar cu inaltimea ar cam fi ...adica ar fi ca Monica si Irilaughingpenibil!

| SamSon a răspuns:

Nu conteaza dimensiunea! the love is important!

| Priiincesss95 a răspuns:

Baiatu` trebuie sa fie mai inalt ca fata, varsta nu conteaza.

Răspuns utilizator avertizat
| dolcEE a răspuns:

Ce prosti vorbesc astia... intr-o relatia iubit-iubita mai mica sau egala, intr-una sexuala nu conteaza laughing)

| 0ffliner a răspuns:

Daca va iubiti totu e okwinking

| cosminelrogl a răspuns:

dc baiatul respecetiv are orgoliu sa-r putea sa conteze