| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca diferenta de inaltime este o,, piedica" intr-o relatie?sadma refer ca fata e mai inalta si baiatul mai scund putinhee hee

8 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Este o piedica fizica, poate starni anumite idei preconcepute, cuplul poate fi judecat de altii, insa importanta este intelegerea, nicidecum aspectul fizic. Cand ai reusit sa treci peste micile defecte fizice, si sa iubesti indiferent de asta, atunci intr-adevar ai depasit stadiul inceputului, apare iubirea adevarata

| kytty a răspuns:

Nu inaltimea conteaza intr. o relatie, ci adevarata iubirea care exista intre parteneri

| demon a răspuns:

Pai normal nu ar trebui dar majoritatea fetelor prefera baieti mai inalti

prfml
| prfml a răspuns:

Cand exista iubire acea diferenta de inaltime nu mai conteaza, inatimea conteaza intr-o oarecum masura la inceput cand cunosti pe cineva fizic.

| AngieT a răspuns:

Iubitu meu e mai inalt decat mine cu doar 5 cm dar e mandru foc cand am tocuri desi mie nu-mi place. asa ca nu te stresa

| lacrima_4340 a răspuns:

Nu cred ca ar fi vreo piedica deoarece intr-o relatie exista iubire, iar atunci cand esti indragostit, accepti ca persoana de langa tine cu orisice mic "defect" pe care-l are.

| baietzelu a răspuns:

Nu, nu afecteaza cu nimic relatia de cuplu.Va puteti intelege mai bine ca cei care au aceeasi inaltime.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kate Holmes şi Tom Cruise nu cred că sunt de aceeaşi părere, doar au şi copii împreună, deşi ea e mai înaltă cu 5 cm decât el.