| LittleDreamer a întrebat:

Fundita! Salut! Dc daca unui baiat ii place de o fata nu ii zice nimic? Desi da semne de mult timp ca ii este draga nu recunoaste ca ii place de ea, dar tot se baga in seama cu ea.Credeti ca ar putea tine la ea atat de mult incat sa ii fie rusine sau frica se recunoasca?

Răspuns Câştigător
| Annie_3559 a răspuns:

Pai poate intre cei doi e o prietenie frumoasa si lui ii este teama ca daca isi exprima sentimentele sa nu piarda si atentia de care are parte.

[eu asa am patit cu iubitul meubig grin, eram prieteni fff buni si ne placeam,
nu stiam unul de altu ca ne placem reciproc, pana intr-o zi cand i-am spus totul:X]

pOi nu cred ca ii este rusine ci mai degraba frica ca daca il va respinge si nu mai vrea sa vorbeasca cu elthinking
thinkingthinking

byeByehappy

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Da, mai sunt si de soiul asta. Eu zic ca sunt si mai buni decat aia tupeisti (poate pentru ca am fost si eu asa, si le tin partea). laughing
Nu-L uita pe Dumnezeu, printre toate dragostile tale.
Domnul fie cu voi.