| anonim_4396 a întrebat:

Ginecologul isi poate da seama ca am luat pastila de a doua zi?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz nu isi poate da seama de prostiile facute de tine nici de existenta acelor hormoni sintetici nenorociti care iti bantuie prin organism si iti destabilizeaza activitatea hormonala, insa poate sa vada prin intermediul unei ecografii transvaginale care este situatia exacta din acest moment in interiorul uterului tau. Consultatia ginecologica este absolut necesara si obligatorie, daca nu vrei sa ramai sterila/stearpa definitiv, intreaga ta viata. Sanatate!

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu are cum sa si dea seama de asta numai daca ii zici tu. La un control ginecologic de rutina e imposibil sa si dea cu parerea ce pastile iei tu.

| alexandru0sorin a răspuns:

Da man poate daca te intreaba si i zici ca da

| 90210 a răspuns:

Nu