| catalinaloredana a întrebat:

Ginecologul isi poate da seama de cand nu am mai facut sex?

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu. ginecologul isi da seama doar daca mai esti sau nu virgina.

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu isi poate da seama numai de faptul ca nu mai esti virgina.

| emilia21 a răspuns:

Nu isi poate da seama, poate vedea daca e ceva neinregula.atata tot!

| Cristyn a răspuns:

Nu, doar daca ai facut panze de paianjen...si atunci s-ar putea sa-si dea seama ca nu ai mai facut-o de mult rolling on the floor

| zarkon a răspuns:

Da, isi poate da seama, stie ziua, ora şi minutul când ti-ai tras-o, stie şi dacă te-a lins cineva, şi mai stie şi numele celui care ti-a tras-o!

| silverson a răspuns:

N'are cum sa isi dea seama asa ceva, vaginul tau nu are calendar laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa o perioada de o luna, de cand ai facut-o nu are de unde sa stie.

| Swe3tGirl a răspuns:

Nu cred.