| CHINEZU097 a întrebat:

Hai sal sa va spun pasul meu

imi place de o fata din clasa a 4 si acum in vacanta de vara pe mess am trecut a 6-ea mi-a zis ca a auzit prin clasa ca o plac si chestii din astea da ea stia ca o plac eu totusi cred ca doar a vrut sa deschid subiectu cu pretextu asta eu am mers pe mana ei la acea conversatie pana cand m-a intrebat daca chiar o plac eu i-am spus direct``DA`` si dupa i-am zis sa spuna si ea si a raspuns si ea ca ma place si acum n stiu cum sa fac sa o intreb daca vrea sa fim impreuna prbl mare e ca ea e din alra localitate face naveta la scoala maicasa fiind directoare si n stiu cum s-o intreb dati-mi si mie niste sugestii plz dau funtite multe pentru raspunsuri bune si fara bataie de joc

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Poti sa ii trimiti un biletel cu vrei sa fim impreuna si cu un trandafir in el. Dar sa nu afle maicasa ca poate nu vrea sa fie cu tine din cauza maicasii. Daca ti-a spus ca te place inseamna ca ar vrea sa fie cu tine sau poate ca nu vrea pentru ca nu e pregatita, vorbeste cu ea doar cand sunteti singuri si explica`i ca o placi mult si vrei sa mergi mai departe la o mica relatie. Nu o lua din prima cu sarutari, ar fi indicat sa o inviti la un suc, plimbare cu barca, prin parc si sa platesti tu consumatia, sau la o prajitura si poate atunci ar fi si momentul indcat sa o intrebi daca vrea sa fie cu tine. Bafta! nu prea sunt sanse mici ca ea sa refuze daca a zis ca te place iar daca refuza spune`i ca vrei sa fiti macar prieteni.

11 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Dupa ce terminati d emancat prajiturile, ii zici asa: cred ca a vneit momentul sa iti spun ceva important care m`a framantat zile la rand si ea o sa zica ce? iar tu ii zici : mi-am luat inima in dinti cu tot cu artere si vreau sa te intreb daca vrei sa fim impreuna? dar nu te oblig sa accepti.
si pe moment iti mai vin tie idei.tongue bafta.

| belutzaa a răspuns:

Daca tie iti place si ei ii place de tine, de ce sa nu incercati o relatie? Macar incercati, daca merge bine, daca nu, nu. Asta e. De ce sa te intrebi mereu cum ar fi fost daca ati fi fost impreuna, si sa nu incerci? Succes.

| CHINEZU097 explică:

Mai omule eu n stiu cum s-o intreb(belutzza)

| CHINEZU097 explică:

N prea siu cum s-o intreb

| CHINEZU097 explică:

Hei si totusi n prea mi-ati dat sfaturi multe cum s-o intreb

aaaaa si vitelul (sa nul fac bou) care a trimis cu anonim e cu mine in clasa de aceeaasi varsta mai dati plz

| flory_5471 a răspuns:

Ai putea bate recordul mondial la cea mai lunga frazalaughing. Foloseste cu incredere semnele de punctuatie, ca de aia exista.:p

| ardei795 a răspuns:

Spune-i: vrei sa fii cu mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul ce asteptarii ai tu de la o fata de clasa a4a ...adika gandeste-te ca mai mult de a va tine de mana si a vorbi despre jocuri sau ce vorbiti voi nu o sa faceti pentru ca mai aveti de crescut pana sa incercati o relatie pe bune tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul ce asteptarii ai tu de la o fata de clasa a4a ...adika gandeste-te ca mai mult de a va tine de mana si a vorbi despre jocuri sau ce vorbiti voi nu o sa faceti pentru ca mai aveti de crescut pana sa incercati o relatie pe bune tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul ce asteptarii ai tu de la o fata de clasa a4a ...adika gandeste-te ca mai mult de a va tine de mana si a vorbi despre jocuri sau ce vorbiti voi nu o sa faceti pentru ca mai aveti de crescut pana sa incercati o relatie pe bune tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul ce asteptarii ai tu de la o fata de clasa a4a ...adika gandeste-te ca mai mult de a va tine de mana si a vorbi despre jocuri sau ce vorbiti voi nu o sa faceti pentru ca mai aveti de crescut pana sa incercati o relatie pe bune tongue