| Edy1010 a întrebat:

Hay TPU! Dau funda la urmatorea intrebare! Am aproape 14 ani si cand ma masturbez maxim iese un lichid incolor...dar foarte putin...ce este acela?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E lichidul din care peste puțin timp se va forma sperma. Când vei ieși din pubertate, testiculele tale vor fi complet funcționale și vei ejacula spermă, ca orice bărbat normal.

| Emilian65 a răspuns:

Acel lichid de care vorbesti tu se numeste lichid prespermatic(preejaculator) si este purtator de spermatozoizi care dau nastere sa sarcini nedorite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of...lume. Dacă ai început de pe acum, vei sta numai cu mâna pe penis de acu încolo. Va veni momentul când vei vrea să te abții și îți va fi foarte greu.

| LuizZzA21 a răspuns:

La varsta ta altii se uita la Tom & Jerry asa ca lasa masturbarea si uita-te la ceva educational, iar acel lichid poate fi lichidul pre-ejaculator

| Mihaicsgo a răspuns:

Acea este sperma cu acel lichid faci copii