| Nimicitoru a întrebat:

Heeeey TPU! Imi place de o fata de la mine din clasa. In primul rand nu stiu cum sa ii spun, iar in al doilea rand ea e putin mai inalta decat mine. Credeti ca o deranjeaza inaltimea mea?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod normal da, deoarece in general fetele doresc baieti inalti asa cum este si normal la urma urmei.

| neutrino a răspuns:

Indicat este sa-ti cauti o fata pe masura ta, din toate punctele de vedere.

| frostxtq a răspuns:

Depinde de fiecare caracter. Sunt persoane carora nu le pasa de astfel de detalii la fel cum sunt si persoane care pun pret pe inaltime, kilograme etc.

| emmaemilia a răspuns:

Nu prea cred, pe fete nu le deranjeaza inaltimea baietilor prea mult
incearca sa iesi cu ea ca intre amici si la un momet dat spun e-i

| Dianaoprescu a răspuns:

Ea te place? Sau arata macar putin ca face asta? Daca da, spune-i si chestia cu inaltimea sigur nu o sa o deranjeze daca te place si tine la tine macar putin, dar daca nu arata nimic, mai asteapta putin si da-i de inteles ca o placi.

| admin6495763864 a răspuns:

E simplu :o intrebi daca i-a placut relatia dintre Tom Cruise si Nicole Kidman si sa argumenteze raspunsul.El era mai scund...

| Nimicitoru explică (pentru admin6495763864):

Ea e cu 4-5 cm mai inalta...