| anonim_4396 a întrebat:

Heeey! ehhh, am iubit ( cam de 3 4 luni ) si el a mers intr-o excursie, in care eu n-am mers din cauza parintilor mei care n-au vrut sa-mi de bani... si acolo si-a cam facut de cap cu o fataaa, adica au stat in brate, sau pupat doar pe OBRAZ, s-au tinut de mana bla bla bla. L-am iertat pentru ca mi-a sp " nu stiu ce s-a intamplat cu mine, imi pare rau pentru ca te-am facut sa suferi si maine am sa-i sp ca nu mai putem vb " si asa a facut. Si l-am iertat! E bine ceea ce am facut?

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

A 2 a oara spune-i ca nu il vei mai ierta indiferent de motive!

Spune-i ca daca ai fi facut si tu asa te-ar fi iertat? Eu una nu cred, deci nu-l lasa sa profite!

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Tu stii daca e bine sau nu ce ai facut. Daca a fost prima data cand ti-a facut asa ceva, si mai ales il iubesti, e bine ca i-ai imi dat o sansa. Dar ai grija sa nu devina o obisnuinta pentru el.

| evelynne a răspuns:

Hmmm...depinde.Daca tu crezi ca te merita, e bine ce'ai facut... dar de obicei daca a facut'o odata se poate repeta cu oricare alta fatawinking

| evelynne a răspuns:

Poate ca asa e... poate ca dintre toate fostele lui prietene numai la tine tine cu advhappy tu stiiwinking

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Sa fie clar daca i-ai mai dat aceasta sansa este ultima ca dupa prrofita de tine.Vezi ce se intampla in continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as spune ca nu trebui să l lasi

| IzzyTDG a răspuns:

Peei chestia e ca mi-a spus cat de mult ma iubeste si ca din toate prietenele lui ( adica fostele laughing ) din cate a avut eu sunt singura fata la care chiar tine...