| nikklett a întrebat:

Cum as putea sa ma apropii de crushul meu, tinand cont ca el e sec atunci cand vorbim si nu ma prea baga in seama? In excursie am stat numai cu el si ne-am tinut de mana si l-am si pupat pe obraz de mai multe ori...
Ce as putea face? sad

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă el nu reacționează la semnele pe care i le dai atunci înseamnă că nu te place, probabil te consideră doar o bună prietenă și atât.

| Antopuff a răspuns:

Dacă dorea el ceva se intampla. Faptul că iti raspunde sec e un semn că nu prea e interesat de tine.