| Dadi27 a întrebat:

Heei TPU :*! Eu si iubitul meu implinim 5 luni si suntem foarte fericiti impreuna si pot sa zic cu usurinta ca ne iubim mult.Eu ma inteleg de minune cu mama lui si cu tatal lui dar cu el vorbesc mult mai putin, iar el se intelege super cu mama big grin. Numai ca nu vrea nici cum sa primeasca cadouri de la mine...Ce sa ii ofer de ziua lui? Dau Fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa faci dragoste cu elwinking pai ii poti lau cam asa :
-un ceas, sa nu astepti prea mult dupa el
-parfum
-un simbol misto pus pe o bratara
-o carte personalizata cu pozele voastre
SUCCES!

| Dadi27 explică (pentru MrAlex):

Multumesc pentru sfat happy O sa il urmez :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat