| gingergirl1 a întrebat:

Heey! Intrebarea nu este despre mine ci despre prietena mea! Eu sunt foarte confuza! Deci...ii place de un baiat! Si el o place 15%,vorbesc,se cunosc bla, bla, bla! Plus de asta s-au sarutat de vreo 8 ori la o petrecere mai demult! Adica...ei sunt amici, nu foarte apropiati da'ma rog! Acum el e cu o fata care mai demult l-a lasat pentru altul.ma rog, nu-mi pasa!winking Deci pana la urma o mai place pe prietena mea sau nu?laughing Ieri l-a invitat la ziua ei de nastere si nu a vrut sa vina! Sincera sa fiu as fi vrut sa vina ca am niste "mici"probleme de rezolvat cu el!happy
Deci care-i faza ii place de el sau isi bate joc de ea!? Sincer, baiatul ãsta e un nesimtit si de aceea nu stiu cea mai cred!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu o mai place pe prietena ta

| Dariusuu a răspuns:

15%?

De când dragostea se măsoară în procente?

Spune-i să-l lase, nu ar da semne că e pe placul ei.

O seară liniștită îți doresc.

| gingergirl1 explică:

De ea, sorry big grin