| anonim_4396 a întrebat:

Ma place? sau nu ma place? aceasta este intrebarea nu stiu ce sa cred acum cateva saptamani m-am despartit de prietenul meu pentu ca ma inselae cu o colega de clasa Sa fiu sincera am fost cam trista.Intr-o seara am fost la o mica petrecere la o prietena unde a fost invitat si fostul meu prieten. El a adus-o si pe fata cu care ma inselase radeau in continuu, se sarutau si se dragalasau si ma faceau sa mor de nervi asa ca am vrut sa ii arat ca ma pot distra si fara compania lui.Am inceput sa filtrez cu un baiat. M-am sarutat odata cu el, radeam si dansam.Pana am mana am mers la toalata, fostul meu prieten a venit dupa mine si m-a asteptat pana am iesit la de la baie, m-am facut ca nu-l vad m-a prins de mana si m-a intrebat:"De ce te-ai sarutat cu imbeciul ala?"eu i-am raspuns fara sa clipesc:"Dar tu de ce m-ai inselat? ce crezi ca daca m-am desparit de tine se rupe cerul hmmm...si sa stii ca saruta mult mai bine ca tine"atunci el a raspuns:"aaaa... da atunci inseamna ca mi-ai uitat saruturile, stai sa-ti aduc aminte de ele."ma strans in brate si m-a sarutat eu i-am dat 3 palme peste fata dar tot ma saruta, pasa la urma si eu l-am sarutat, dar nu am stiut ce se intampla cu mine in clipa aceea parca eram numai cu el pe un nor si zburam dar dupa ce am trminat sa ne sarutam am fugit si toata seara nu am mai vb. Ce se intampla il plac? ma place? si daca m-ar iubi nu ar mai sta cu fata aceea nu mai inteleg nimic.Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| lolly_3072 a răspuns:

Intr-un fel o place pe fata aia dar nu vrea sa te uite nici pe tine si e gelos daca te vede cu altul. I-ai zis bine ce i-ai zis dar eu zic sa-l uiti nu e demn de tine din moment ce te-a inselat dar te si vrea inapoi.si in plus ce ar zice actuala prietena daca ar afla ca te-a sarutat?