| CoolImages a întrebat:

Heey! Prietena mea m-a rugat sa va intreb ceva
Acum vreo 3 luni,a facut petting cu prietenul ei si el i-a bagat in vagin degetele cam adanc, iar dupa ce au terminat i-a curs sange, apoi a cintinuat sa-i vina ciclul.Intr-adevar,era si in perioada in care astepta sai vina..ati putea sa imi spuneti o parere sau ceva?
si acum mama ei vrea sa o duca la un control si mi se tot plange ca nu stie ce sa faca.Niste sfaturi va rog? Ofer Funditaa:*

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Acel contact sexual i-a rupt hiomenul. Foarte bine ca mama ei vrea s-o duca la ginecolog, sa mearga bucuroasa, fiindca trebuia sa mearga in prima luna de la acel contact sexual. este femeie acum, trebuie sa mearga regulat la ginecolog

| doc69 a răspuns:

Nu are ce sa faca doar sa spuna ca si-a inceput viata sexuala sau sa spuna ca s-a masturbat.atata tot

| Oana92 a răspuns:

Eu nu inteleg ce obtin aceste mame daca le verifica fetelor virginitatea din 2 in 2 luni! ce mai pot face daca odraslele lor nu mai sunt "fete mari"? mai bine le-ar face educatie sexuala...

| july00 a răspuns:

Buna asta cu " prietena " laughingSpune-i sa se duca la controlwinking " Prietenei "

| CoolImages explică (pentru july00):

Faza e ca vrea so duca mama ei si ma omoara cu cat se tot plange ca daca afla nu stiu cei face

| july00 a răspuns (pentru CoolImages):

Deci mama ei nu stie?