| DyannaDya a întrebat:

Heey TPU! Stiu ca la microsoft Office 2007 poti sa faci o linie dreapta si sa o animezi sa nu apara dintr'o data, sa apara inceet.Intrebarea mea este cum pot sa fac sa apara o rigla.Adica in power point sa arati cum sa faci o linie cu rigla.Cum o faci si pe caiet.Stiu cum sa fac linia dar nu stiu de unde sa scot rigla.So,stie cineva de unde la microsoft 2007 poti sa faci ce am zis mai sus? Fuunditsa pentru rasp coreect!:X

1 răspuns:
| LikeACandyxD a răspuns:

1. Nu e categoria corecta.
2. Stiu ca stii asta.
3. Daca vrei raspunsuri serioase pune intrebare la categoria buna happy
4. Bafta!