| Eaaaaa a întrebat:

Hei:*. Aceasta intrebare e mai mult pentru baieti, dar cred ca si fetele ma pot ajuta. Imi place de un baiat de mult timp, am fost impreuna, dar eu totusi cred ca inca mai tine la mine. Iesim seara afara amandoi si altele. Dar in momentul in care l-am intrebat daca ar vrea sa ne impacam a spus "nu stiu". Eu i-am spus ca asa inseamna ca nu vrea, iar el mi-a raspuns "nu am zis ca nu vrea, am zis nu stiu" Ce are sa insemne astaa? Si la chefuri sau asa, danasam impreuna el ma saruta p obraz sau uneori chiar pe buze. Dar toti cei din jur stiu ca intre noi nu se intampla absolut nimic. Ajutati-ma va rog! Vrea sau nu sa ne impacam?

Răspuns Câştigător
| FataCareRadeDinOrice a răspuns:

"nu stiu" ala inseamna ca chiar nu stie.
e ceva care il opreste sa iti spuna DA, dar si ceva care il opreste sa-ti spuna NU.
de placut, sigur te place. poate este confuz.
incearca sa fi putin indiferenta, vezi ce reusesti. :*

7 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

La iubitul meu "nu stiu" a insemnat ca nu e sigur.Fii alaturi de el, dar nu-l mai intreba de impacare, lasa-l sa se gandeasca.

| Sonny a răspuns:

Partea cu "nu stiu" inseamna ca e indecis, ca mai are nevoie de ceva timp de gandire, daca tot iai pus problema asa in fata, direct, raspunsul lui cu nu stiu, a fost unul mai degraba, "lasa-ma sa ma gandesc".
Daca vrei ca cineva sa te doreasca cu adevarat, nu mai oferi atatea fara sa vezi ca e serios, nu te mai lasa sarutata, nu dansa cu el, pentru ca el in momentul de fata considera, ca are cat de cat ceva de la tine, fara sa fie implicat intr-o relatie.
Stii care problema voastra, a fetelor din ziua de azi, ca nu pretuitii deloc ce aveti, micile gesturi, nu mai dati importanta la un *** de sarut.
Mai pe scurt, invata sa te controlezi, si sa controlezi tot ce oferi, mai intai sa primesti ceva, apoi sa intorci favorul. ( toate astea, daca iti doresti ceva serios cu cineva, daca nu... stii bine ce sa faci. )

| Bubuuuu a răspuns:

Eu cred ca vrea sa va impacati, dar poate nu e sigur de ceva.Totusi daca este dragut cu tine.si te pupa big hug inseamna ca tine la tine. Poate ar fi bine sa il intrebi de ce te respinge.Incearca si trimite-mi mesaj daca ai reusit :*^^. succes ca ai nevoie!

| Albert_8529 a răspuns:

Eu cred ca vrea...winkingdc nu faci u priimul pas?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e cam smecher si vea sa ti-o traga

| Ella6991 a răspuns:

Nu am eu de unde sa stiu daca vrea sau nu, dar atata timp cat e asa de dragastos cu tine poate totusi si el mai simte ceva cu tine, poate vrea sa va impacati dar mai are unele dubii. cine stie.
hai succeslove struck

| alexutza_6144 a răspuns:

Tipul e ganditor de obicei? daca da, nu stiu...eu zic ca totusi vrea sa fie cu tine dar vrea un oic de spatiu al lui.lasa-l sa se gandeasca, nu-l presa la cap si o sa vezi ca o sa vrea sa fiti iar impreuna