| DaDa_4797 a întrebat:

Hei! ajutati-ma, va rog frumos!:O3

Imi place de un baiat(coleg) de mult timp! si suntem cei mai buni prieteni. dar prietenele mele zic ca e prost, altele ca e de treaba si i.am zis ca. mi place de el doar la o prietena si ea zice sa. i spun dar nu am curaj!

Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| StaceyG a răspuns:

Pai.nu te speria.Incearca sa-i spui si daca nu reusesti roaga o colega sa il intrebe daca te place sau un coleg.mie mia mers.Bafta

| relaxx a răspuns:

In primul rand.nu te lua dupa altele ca ii prost si din astea. daca tie iti place e bine...si in al2lea ai face bine s te grabesti s ii sp.sau daca ti rusine s ii zici...da-i cumva d inteles.baga-te cu el in seama p mess.din asteahee hee, succes

| gestfacoff a răspuns:

Da-l sa inteleaga
fa-i apropouri!
daca nu pune'o pe una din prietenile tale sa-i zica si tu fa p'a surprinsa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdaa...chestia ii ca si la o colega care ar putea sa il intrebe ii place de elstraight face

| maverick0102 a răspuns:

Spune-i

| CFuNky a răspuns:

Fata...daca-ti e rusine puii mei du-te cu el undeva...sa-i zici ceva de exemplu si intreaba-l de exemplu cum iti sta hainele sau ceva de genu iar dupaceea daca-i place cum arati si urmatorul pas ar fi sa-i zici daca ii place de tine. Daca zice da ii poti spune ca si tu il placi si cine stie cum ca ai vrea sa fii cu el.

Daca nu si ai ID lui da-mi-l si pe al tau si pe al lui prin PM si va cuplez pe aman2 chiar eu! big grin

P.S. Am mai cuplat vreo 12 persoane.hee hee Vorbesc serios!

| adelina_2688 a răspuns:

Pur si simplu trage aer in piept i-ati inima-n dinti si spune-i!