| Csfcsf a întrebat:

Hei. Am 14 ani si sunt gay, as vrea cateva sfaturi si sa vorbesc cu altii la fel ca mine..deci daca vreti, puteti sa imi dati mesaj.

5 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Tu te gandesti ca daca prinzi radacini in arta de a fi "gay", nu vei mai avea niciodata o familie, o sotie, copii?

| Kiwibibilă a răspuns:

Şi eu sunt gay aş vrea să ne cunoaştem

| MrJoker30 a răspuns:

Frate... nu e bine. crede-ma. Incearca sa vorbesti cu un psiholog, te va ajuta foarte mult.

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Ai putea sa le dai palme la cur, si sa vezi care mai vrea rolling on the floor))
SUCCES!

| noMERCYBlanco a răspuns:

Planet Romeo gasesti acolo.