| nostimul a întrebat:

Ma ajutati va rog frumos vreau sa ma placa macar o fata >:

dar ea nu vrea sa iesim nu vrea nimic de la mine imi puteti da cateva sfaturi va rog dau fundita:X daca vreti sa imi dati mai multe luati idul meu de mees va rogggggg ma ajutati vreau sa ma placa macar una id ul de mess andrei.cool32!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai andrei, daca nu te place respectiva nu ai ce face, doar no sa stai tot timpu dupa fundu' ei, daar timpu sa te placa candva nu s-a sfarsit ai viata inainte, o sa iti faci si familie thinking o sa gasesti fete mai ales cu cat te maresti de o sa ti se acreascawinking Ai rabdare si asteapta sa vina ea la tine, pur si simplu se intampla, nu sa cauti tu cu lanterna dupa ele. Funda?happy

2 răspunsuri:
| Dosok1 a răspuns:

Fii atent... si mie imi placea unu de 11 ani cand eram mult mai mic... acu am 16 ani happy era un concert am rugato pe mama sa ma lasa in oras cu prieteni si am mers decat cu ia. am luat o floare si o ciocolata i-am dat chocolata si floartea am inceput sa dansamm neam apropiat ne-am sarutat si bum neam indragostit! nu trebuie sa te grabesti. ia-o cu incetul

| andramaria73 a răspuns:

Daca nu te place, nu-i bai.Mai sunt o gramada de fete in lumea asta. Sigur o sa fie o fata care o sa te placa.