| Andreixxpervers a întrebat:

Hei,am 17 ani și mă masturbez de la 13 ani de când am făcut-o prima data, am inceput sa ejaculez foarte repede și să iasă foarte multa sperma, iar la unele fete se excita, oare este de vina masturbarea? Dau funda

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, masturbarea este de vina.

| ywar a răspuns:

"La unele fete se excita ca iese foarte multa sperma"? Imi vine sa te dau cu capul de calorifer.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru ywar):

Este exemplarul, specimenul, exponentul tipic si reprezentativ al analfabetului functional. laughing