| iwannabefree a întrebat:

Hei! Am avut o relatie ce a tinut un an si ceva, in timpul acestei relatii baiatul m-a lasat pentru altele de 3 ori. Mereu la inceputul despartirii imi vorbea urat, dar mereu daca ii scriam mesaj dupa cateva saptamani imi spunea ca ii dor de mine, se despartea de alea si ne impacam. (stiu ca am gresit ca am dat atatea sanse sad ) Acum ne-am despartit iar, mi-a vorbit foarte urat, toata lumea stie cat de mult il iubesc, dar el ma lasa pentru fiecare care-i iasa in cale, desi in primele luni de relatie nici nu vroia sa auda de asa ceva. Ma injura, ma barfeste. Credeti ca daca eu il voi trata cu indiferenta de data asta si nu-l voi mai cauta deloc va realiza peste catva timp singur daca eu nu-i voi mai da niciun mesaj, niciodata? Nu vreau sa ne mai impacam, dar vreau sa stiu la ce sa ma astept. Sa fiu mai tare de data aceasta, sa nu-l mai iert.

Răspuns Câştigător
| manuel72 a răspuns:

Sincer sper sa ai taria de a schimba ceva in viata ta sentimentala, nu trebuie sa te injosesti in halul asta indiferent cat ai iubi pe cineva. Uita-te in jur si cauta un baiat pe gustul tau.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu te mai impaca cu el ca nu te merita, ignora-l

| Awesom a răspuns:

Tu vezi-ti de treaba ta, relatia voastra e de mult ingropata, v-a crescut si flori pe mormant.Tu mergi mai departe, gaseste-ti altul.

| Danysan a răspuns:

Fi tare si incearca sa iti gasesti o persoana care sa te merite.Ti gandesti putin? Pai daca el Te Iubea cum o faci tu se purta asa? Raspunsul il sti prea Bine.Te-a folosit pote ca obiect sexual si nu vreau sa ma gandesc dar cred ca asta e.Un Baiat care Iubeste o fata din Inima o sa stea numai cu ea, daca si fata merita si nu e o tampita care nu stie sa aprecieze acest lucru rar.Incearca sa socilizezi si sa intalnesti Baieti noi pentru a putea sa fi iar Fericita si sa ai clipe de Neuitat din Nou.

| Аришка a răspuns:

Să ştii, o a două şansă, e ca şi cum să te rănească de 2 ori.Sunt sigură că inima ta va găsi în curînd pe cel ales...

| BiancaDrg a răspuns:

Indiferenta si orgoliu!