| DiannaDiia a întrebat:

Hei. Am facut sex neprotejat, iar dupa 5 zile mi-a venit ciclul. Nu am ciclu regulat. E posibil sa fii ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
| LookAtMeNow a răspuns:

Daca ciclul are aceeasi culoare/abundenta/frecventa si este normal, atunci nu.Incearca pentru orice eventualitate un test de sarcina.

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Slabe sanse. Totusi dc nu folosesti prezervativ ca sa nu mai ai astfel de griji?

| maradi3 a răspuns:

Incearca un test de sarcina, pentru linistea ta! Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Test de sarcina+control la.ginecolog. sunt femei care au menstra leste sarcina. Bafta.