| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am o curiozitate! Acum vreo 2 3 săptămâni " ne-am jucat " eu si iubitul meu, iar el s-a atins cu penisul, timp de vreo 5 sec, de zona mea. Avea doar lichid preejaculator, insa nu m-a atins in zona vaginului, ci pe labii. Eu ma simțeam uscata, nu exista lichidul meu. Exista vreun risc de sarcina? Am tot citit pe net si cu alte ocazii despre asta si cica este posibil, doar in anumite condiții. Ce credeți? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Acceseaza si citeste raspunsul transmis intrebarii urmatoare : https://www.tpu.ro/......ochid-alb/
Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine este imposibil sa fi ramas gravida.

| Paul754880338 a răspuns:

Nu ai nici o sansa de a ramane insarcinata in aceste conditii

| Ely1234567 a răspuns:

Nu stai liniștită nu există nici o șansă să rămâi însărcinată happy